Купити Дитячі Книжки Онлайн 24/7 у Чернигові - АкваМаркет
0

Книжки у Чернигові


Батьки бажають своїй дитині тільки кращого, тому вкладають максимум в виховання і освіту. Допомагають в цьому дитячі книжки, які з юного віку прищеплюють малюкам любов до літератури. Переваги читання перед комп'ютерними іграми і іншими процесами очевидні:

  • Книги для дітей - джерело знань. Вони розширюють уявлення малюка про навколишній світ, дають дізнатися нову інформацію.
  • Розвивають корисні навички, такі як аналітичне мислення, фантазія, креативність, пам'ять. Читаючи книги, дитина вчиться робити висновки.
  • Поповнення словникового запасу і розвиток грамотної мови.
  • Виховання художнього смаку. Сучасна дитяча література відкриває дитині світ мистецтва, сприяє розвитку почуття прекрасного.

Згідно з останніми дослідженнями, діти, яким читали з дитинства, ростуть більш впевненими і емоційно стабільними. Психологи рекомендують починати читати дитині з самого маленького віку, тому що знайомство з літературою - це користь для всебічного розвитку дитини. Книги ростуть разом з дітьми. Починайте з найпростіших творів, поступально просуваючись до більш складних і цікавих книжок.

Основні типи книг для дітей

Дитячі книжки мали б забезпечити гармонійний розвиток дитини в певний період віку. Тому вони поділяються на кілька категорій:

  • Книги-картонки. Дитяча література для найменших читачів. Це перші казки, вірші та художні твори. Їх друкують на міцному картоні, доповнюючи красивими ілюстраціями. Багато виробників, такі як Ранок, Абаба Галамага, роблять книжки з їстівного картону, який безпечний, навіть якщо його випадково проковтнути. Безумовно, для друку використовуються тільки натуральні барвники.
  • Книги-картинки (віммельбухи). В основному містять ілюстрації з великою кількістю персонажів. Така література також орієнтована на дітей молодшого віку, яким подобається розглядати зображення, шукати різних персонажів і придумувати для них свої історії.
  • Розвиваючі книги. Така дитяча література знайомить малюка з навколишнім світом, а також розвиває основні навички. Батьки можуть замовити дитячі книги розвиваючі, щоб навчити дитину рахувати, писати, читати, розбиратися в часах року або дні тижня. У продажу представлені різноманітні варіанти: розвиваючі прописи для дошкільнят, збірники тестів і завдань, пазли, головоломки. Подібні видання купують не тільки батьки. Літературу даного типу можна побачити в дитячих садах, школах, центрах раннього розвитку.
  • Ілюстровані казки. Окрема категорія дитячої літератури, де є казки для малюків і дітей старшого віку. Ілюстровані казки прищеплюють дитині художній смак, виховують в дітях доброту і розважливість. Кожна картинка в подібних книгах - справжній витвір мистецтва, оскільки ілюстратори видавництв намагаються продумувати кожен образ до дрібниць. Завдяки таким видавництвам, як Ранок, Абаба Галамага, Азбука багато старі книги з дитинства отримали друге життя. Крім того, їх видають не тільки російською, а й українською мовою.
  • Енциклопедії, довідники. Відповідають на важливі питання, які цікавлять дітей. Скільки країн є на Землі і які у них столиці. Коли жили динозаври і чому їх більше немає? Відповісти на будь-які з подібних питань допоможуть тематичні довідники та енциклопедії. Видаються подібні книги навіть для самих маленьких читачів, дозволяючи, наприклад, познайомитися з усіма казковими героями.
  • Книги для школярів і підлітків. Література, яка підійде діткам постарше. У нашому магазині можна купити дитячі книги, щоб прищепити дитині любов до читання. В наявності класична українська та зарубіжна література, твори сучасників. Це може бути книга про перше кохання, статеве виховання, відносини з однолітками або художній роман із захоплюючим сюжетом.

Неймовірно важливо, щоб книга була цікава дитині. Тому вибираючи літературу, враховуйте інтереси малюка і інші важливі особливості: стать дитини, вік, хобі. А ми допоможемо Вам з придбанням. В інтернет-магазині АкваМаркет зібрані кращі дитячі книги російською мовою, а також українською. Барвисті, якісні ілюстровані видання стануть бажаним подарунком для кожної дитини. Кожна позиція в каталозі має докладний опис, вартість і фото. Ви легко можете розглянути товар докладніше, дізнатися його характеристики. Щоб купити дитячі книги достатньо оформити заявку онлайн або за допомогою зворотного зв'язку. Коллцентр 8877 працює цілодобово, а менеджери готові відповісти на будь-які питання. АкваМаркет - це зручний сервіс, де дитячі книжки можна купити з доставкою в Київ, Львів, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інше місто. У нас запропоновані тільки корисні і цікаві книжки для хлопчиків і дівчаток різного віку. Асортимент постійно розширюється, з'являються новинки. Позитивні відгуки покупців, які встигли замовити книги для дітей на сайті АкваМаркет, завжди підтверджують високу якість наших товарів.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (11)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Дитяча книга Ранок Знайди і покажи, У селі, укр.
Артикул: 25701
Ранок, В. Нестайко, Пригоди журавля, укр.
Артикул: 25725
Ранок, Дитяча книга, Перші кроки: Фігури, укр.
Артикул: 25711
Ранок, Дитяча книга, Перші кроки: Цифри, укр.
Артикул: 25712
Ранок, Книжка з пазлами, Попелюшка, укр.
Артикул: 25719
Ранок Книжка з пазлами, Світ казки. Білосніжка, укр.
Артикул: 25718
Ранок, Дитяча книга, Перші кроки: Азбука, укр.
Артикул: 25710