Купити Кисломолочні Продукти Онлайн 24/7 у Чернигові - АкваМаркет
0

Кисломолочні продукти у Чернигові


Здорове харчування неможливо уявити без кисломолочних продуктів. Це особлива група продуктів харчування, які отримують шляхом ферментації цільного молока. Для виробництва використовується не тільки молоко корів, а й овець, кобил, оленів, буйволів. Сквашивание відбувається шляхом додавання молочнокислих бактерій і спеціальних різновидів дріжджів. В рамках промислового виробництва кефір, ряжанку, йогурти додатково збагачують вітамінами, пробіотичними культурами, тим самим посилюючи їх лікувально-профілактичні властивості. Різноманіття молочних продуктів пояснюється різними технологічними процесами, видами використовуваних бактерій і особливостями вихідної сировини. Але незалежно від виду продукту, кожен з них неймовірно корисний.

Кисломолочна продукція відрізняється нейтральним, приємно-кислим або солодкуватим смаком, а також молочно-білим або кремовим кольором. Популярність товарів обумовлена ​​не тільки їх цінністю в рамках дієтичного харчування, а й високими поживними властивостями, легкою засвоюваністю.

Кисломолочна продукція. Склад і калорійність

Молоко - джерело живлення будь-якого організму. По складу кисломолочні продукти повторюють компонентний склад молока, проте отримують на додаток важливі біологічно активні речовини. Кефір, кисле молоко, ряжанка містять вітаміни А, В, D, молочні бактерії, вуглеводи, корисні жири, амінокислоти і цілий перелік мікро- і макроелементів. Калорійність залежить як від типу продукту, так і від рівня його жирності.

Для чого корисні кисломолочні продукти

Оскільки продукції властива швидка засвоюваність, кефір, ряжанка або сир краще задовольняють потреби організму в кальції, білку та інших корисних речовинах. Крім того, молочні продукти надають тонізуючу дію, покращують роботу нервової і серцево-судинної системи, прискорюють метаболізм. На думку гастроентерологів, найбільша користь кисломолочної продукції полягає в нормалізації травних процесів. Саме тому айран, сир, йогурт - обов'язкові складові дієтичного харчування при лікуванні гастритів, виразок, запорів, колітів та інших захворювань органів шлунково-кишкового тракту. Крім усього іншого кисломолочна продукція покращує стан шкіри і волосся, усуває набряклість тіла, допомагає боротися з втомою і нервовим перенапруженням.

Асортимент і популярні види товарів

Кисломолочні продукти - це не тільки сир, кефір або ряжанка. Тут присутні різні товари, яким властиві певні органолептичні, лікувально-профілактичні властивості. Залежно від виду бродіння кисломолочні продукти діляться на дві великі групи:

  • Продукти, отримані в результаті молочнокислого бродіння.
  • Продукти, отримані в результаті змішаного бродіння: молочнокислого і спиртового.

У першому випадку при виробництві бактерії розщеплюють молочний цукор, утворюючи молочну кислоту. Кислота, в свою чергу, забезпечує згортання казеїну молока. Це забезпечує більш швидку засвоюваність продуктів на відміну від цільного молока. Продукти змішаного бродіння під час сквашування додатково утворюють вуглекислий газ і спирт, які також сприяють поліпшенню засвоюваності. Популярні види кисломолочних продуктів:

  • Йогурт. Виробляється з солодким, нейтральним або кислим смаком. Також є позиції з добавками фруктів, насіння, ягід, суперфудів.
  • Сметана. Відрізняється щільною консистенцією і високим вмістом жирів. Виробники випускають сметану різного відсотка жирності, тому споживачі можуть підібрати як калорійний продукт, так і продукт для дієтичного харчування.
  • Кефір. Йому притаманний в міру терпкий, островатий кисломолочний присмак.
  • Сир. Джерело білка і вітамінів групи В. Найкращий час прийому сиру - вечір, так як продукт прискорює метаболізм і вгамовує почуття голоду. Також він допомагає худнути, оскільки збільшує витрати енергії в стані спокою.
  • Кисляк. Корисний при захворюваннях травної системи, а також при ожирінні і атеросклерозі.
  • Ряжанка. Виготовляється з топленого молока, тому має кремовий колір і характерний присмак.
  • Айран. Традиційний татарський напій, одержуваний шляхом сквашування молока з додаванням прянощів, води і солі. Айран відрізняється низькою калорійністю, однак сприяє нормалізації ваги і зниження рівня холестерину. Також цей напій відмінно втамовує спрагу в спекотні дні.

Інтернет-магазин АквваМаркет пропонує купити з доставкою молочні продукти від провідних українських та зарубіжних виробників. На нашому сайті Ви можете цілодобово купити онлайн свіжий сир, кефір, айран, ряжанку і інші продукти харчування. Доставка товарів по Києву та Україні здійснюється в найкоротші терміни. А наші ціни порадують не тільки оптових, а й роздрібних замовників.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (28)

- грн
Ще
Сортування: За замовчуванням
President, 180 г, Сметана, 20%
Артикул: 63122
President, 325 г, Сметана, 20%
Артикул: 48656
Простоквашино, 205 г, Сметана, 15 %
Артикул: 32550
Простоквашино, 205 г, Сметана, 20%
Артикул: 32629
Селянська, 350 г, Сметана, 15%
Артикул: 48828
Селянська, 350 г, Сметана, 20%
Артикул: 60595
Селянський, 450 мл, Кефір, 1% Селянський, 450 мл, Кефір, 1%
Артикул: 18597
Селянський, 900 мл, Кефір, 2,5%
Артикул: 18599
Яготинська, 350 г, Сметана, 15%
Артикул: 32699
Яготинське, 200 мл, Кефір для дітей з 8 місяців, 3,2%
Артикул: 32713
Галичина, 250 г, Кефір Карпатський, Енергія, 2,5% Галичина, 250 г, Кефір Карпатський, Енергія, 2,5%
Артикул: 48712
Галичина, 350 г, Сметана, 15%
Артикул: 32451
Галичина, 350 г, Сметана, 20%
Артикул: 32552
Простоквашино, 300 г, Сир, 15%
Артикул: 32453
Селянський, 450 гмл Кефір, 2,5%
Артикул: 18598
Слов'яночка, 280 г, Сир домашній, 9%
Артикул: 32450
Слов'яночка, 280 г, Сир кисломолочний, Домашній, 5%
Артикул: 48837
новинка!
Слов'яночка, 280 г, Сир кисломолочний, нежирний, 0%
Артикул: 74462
новинка!
Слов'яночка, 345 г, Сметана, 15%
Артикул: 48839
новинка!
Слов'яночка, 345 г, Сметана, 20%
Артикул: 74461
новинка!
Яготинська, 350 г, Сметана, 21%
Артикул: 32700
Яготинський Айран, 450 мл, Напій кисломолочний, 2%
Артикул: 32565