Купити шампанське і ігристе вино з доставкою 24/7, продаж в Києві і передмісті, дізнатися ціну і відгуки в Україні - АкваМаркет
0

Шампанське, ігристі вина у Чернигові


Ігристе вино - напій, який незмінно асоціюється зі святом. Шампанське супроводжує кожен щасливий момент нашого життя, будь то весілля, Новий рік або день народження. На перший погляд здається, що вино ігристе і шампанське - одне і те ж. У напоїв приблизно однакова міцність, калорійність і смак. Однак різниця все-таки є. Перед тим, як купити з доставкою елітний алкогольний напій, варто чітко розібратися, чим відрізняється ігристе вино від шампанського. Тоді Ви легко визначитеся з видом напою в різноманітті асортименту, представленого на полицях магазинів.

Ігристе вино і шампанське. Особливості виробництва

Появою ігристого вина ми зобов'язані французам. Саме тут в регіоні Лангедок стали виробляти ігристі алкогольні напої. Нову технологію швидко підхопили виробники Шампані. Вони удосконалили рецепт і зробили смак шипучого вина ідеальним. Метод класичної шампанізації - це розлив готового вина по пляшках для подальшого бродіння. Використовують для виробництва шампанського, як правило, певні сорти винограду: Піно Меньє, Піно Нуар і Шардоне. Шампанське - це шипуче вино, яке вироблене в конкретній місцевості. Назву запатентовано, тому тільки ігристі вина провінції Шампань можуть називатися справжнім шампанським.

Оскільки метод шампанізації в пляшці виявився трудомістким і складним, в кінці 19 століття енолог Мартінотті з Асті запропонував готувати напій не в пляшках, а в великому металевому резервуарі. Такий спосіб виявився дешевшим, менш трудомістким. Тому і вартість ігристого вина була істотно нижчою. Сьогодні цю технологію використовує більшість виробників. Саме так роблять найвідоміші ігристі вина Просеко, Ламбруско, Брют.

Однак у багатьох країнах споживачі продовжують вважати ігристе вино і шампанське напоєм одного виду. Щоб уникнути плутанини, влада Франції прийняла офіційний закон, який захищає назву «шампанське». Згідно з нормативним актом, так може називатися тільки ігристе вино, вироблене в однойменній провінції за певними стандартами. Отже, відмінність ігристого вина від шампанського полягає в наступному:

  • Шампанське - вино ігристе, яке виробляється в провінції Шампань. Інші шипучі напої повинні носити назву «ігристе вино».
  • Шампанське виробляють тільки з сортів винограду Піно Меньє, Піно Нуар і Шардоне. Для ігристого можна використовувати інші види ягід.
  • Вино ігристе витримують 15 місяців, а шампанське - 18.
  • Для виробництва шампанського застосовують класичну технологію. Ігристе вино роблять різними способами, в тому числі методом Шарма і газуванням.

Як правильно пити вино ігристе

Щоб відчути повноту букета шипучий напій слід пити правильно. Шампанське Фраголіно, Асті, Артемівське подають охолодженим. Ідеальна температура варіюється в межах 10-12 градусів Цельсія. Розливають напій у високі келихи на довгій ніжці. Ігристе вино ідеально поєднується з будь-якими видами сиру, креветками, фруктами. Фахівці радять підбирати вид напою під конкретну закуску. Так, рожеві сорти подають з копченою рибою, овечим сиром, креветками. Білі ігристі вина з яскравим букетом підійдуть до індички, твердого сиру. Звертайте увагу на насиченість композиції і колір напою. Біле ігристе вино Фраголіно з ніжним букетом подають до легких закусок. Запам'ятайте: чим світліше вино, тим легшою і делікатнішою повинна бути закуска.

Коктейлі з шампанським

Поглянути на ігристі вина під новим кутом допоможуть оригінальні коктейлі. Шампанське, як і будь-який інший напій, можна використовувати в якості інгредієнта для приготування незвичайних коктейльних композицій. Найпопулярніший варіант - Мімоза. Рецепт такого напою гранично простий. Шампанське змішують з апельсиновим соком, цукром і лікером, отримуючи освіжаючий яскравий коктейль. Не менш популярні рецепти: Мартіні Рояль, Шампань Айс, Апероль Шприц. Подібні напої стануть вишуканим доповненням будь-якого свята.

Замовити онлайн ігристе вино і шампанське

Якщо Ви хочете купити з доставкою шампанське або ігристе вино недорого, в каталозі сайті АкваМаркет Ви знайдете все, що необхідно. Широкий асортимент якісних алкогольних напоїв виробництва Австрія, Франція, Україна. Загляньте в онлайн-каталог ігристих вин і переконайтеся в різноманітті вибору. Класичні білі ігристі вина, незвичайні рожеві фруктові композиції з нотами суниці або апельсина, пікантний Брют або елегантне Просекко. Наша продукція порадує не тільки бездоганною якістю, але і доступною вартістю. АкваМаркет співпрацює безпосередньо з виробниками, тому пропонує недорого замовити онлайн ігристі вина будь-якої країни-виробника.

Зверніть увагу, що для оптових замовників діє спеціальна цінова пропозиція. Чим більше пляшок Ви купуєте, тим нижче вартість алкоголю. В онлайн-каталозі легко впорядкувати напої за змістом цукру (сухе, напівсолодке, солодке), смаком, країною-виробником. АкваМаркет пропонує продукцію провідних світових брендів, а також ігристі вина виробництва України. Продаж шампанського відмінної якості, наявність сертифікатів, що підтверджують справжність продукції. Не впевнені у виборі? Зверніться за консультацією до наших фахівців через онлайн-форму або коллбек центр 8877, який працює в цілодобовому режимі. Допоможемо підібрати ігристе вино і шампанське. Працюємо з усіма регіонами країни, забезпечуючи своєчасну доставку алкоголю в Дніпро, Харків, Одесу та інші міста України.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

- грн.
Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.