Товари для дому - АкваМаркет
0

Товари для дому


Leifheit - німецький концерн, який спеціалізується на виробництві інноваційних товарів для дому. Все обладнання продумано до дрібниць, вирізняється високою якістю, а також ергономічним і привабливим дизайном. ТМ Leifheit існує з 1959 року і завоювала лідерські позиції і довіру своїх споживачів по всьому світу. Здавалося б, на перший погляд звичайні предмети побуту допомагають не тільки спростити, а й полюбити процес прибирання, готування, прасування та інших щоденних занять.

В асортименті Лафхайт Ви знайдете для себе наступні товари:

  • Сушки для білизни - часто вони виконуються в кілька рівнів, щоб поєднати компактність, при цьому за раз висушувати повністю весь одяг. Для зберігання також знадобиться мінімально місця, адже всі моделі компактно складаються. Щоб невеликі речі не падали на підлогу, передбачаються спеціальні тримачі для них.
  • Швабри для різних підлогових покриттів і видів забруднення - є спеціальні моделі для сильно забруднених поверхонь: вони забезпечені системою, що складається з двох волокон, які якісно поглинають пил і бруд. Деякі варіанти наділені вбудованим віджиманням, завдяки чому не доведеться чіпати брудну ганчірку руками. Так як нижня частина багатьох швабр Leifheit рухлива, можна легко проникати у важкодоступні місця, такі як кути. Моделі з розпилювачем будуть самі змочувати підлогу під час прибирання.
  • Відра для швабр з системою віджиму і коліщатками - не тільки спростять процес вологого прибирання, а й зробить його швидким і ефективним.

Крім цього, різні віники, совки, щітки для мийки вікон і дзеркал, а також кухонне приладдя. Всі товари Лафхайт вирізняються зносостійкістю і надійністю.

Виробник Leifheit - це якість, довговічність, вишуканий дизайн, продуманий до деталей, а також вміле втілення сучасних тенденцій і технологій. Широкий асортимент гарантує, що навіть найвибагливіший і вимогливий покупець знайде щось на свій смак!

Нові товари Дім та офіс